Çankaya Akıllı Ev Sistemleri

ileadmin

Çankaya Akıllı Ev Sistemleri

Çankaya da akıllı ev sistemleri son yıllarda gelişen teknoloji ile çok yaygın kullanılan ve evlerin güvenliğini sağlayan sistemlerden olmaktadır akıllı ev sistemleri evlerde bulunan eşya nesne ve cihazların kontrolün sağlanmasını kolaylaştıran ve cihazları uzaktan kontrol etmeye yarayan sistemlerdendir.

Akıllı ev sistemleri Ankara olarak biz de sizlere bu konuda hizmet vermekteyiz akıllı ev sistemlerinde kullanılan cihazlar uzaktan kontrol edilebilir evlerde birçok noktadan perde ışık ve otomasyon sistemlerini kullanabilir aynı zamanda kamera alarm gibi güvenlik sistemleri içinde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Kullanım açısından çok daha kolay olan ve uzaktan kontrol imkanı sağlayan akıllı ev sistemleri kullanıcıların cep telefonu ve internet üzerinden de evlerini kontrol etmelerini sağlamaktadır. Ayrıca akıllı ev sistemlerinde çeşitli senaryolar yapılıp tatil kış kış alarm senaryoları oluşturularak evlerin güvenliği sağlanmaktadır aynı zamanda eğlence ve ses sistemi için çeşitli opsiyonel cihazlar kullanılarak sistemlere entegre edilmektedir.Akıllı ev sistemleri giriş kapısından tutun evin en ücra köşesine kadar güvenlik kontrolü sağlamaktadır burada güvenlik amaçlı kullanılan çeşitli sensörler ve cihazlar vasıtası ile anlık olarak bilgi alınmakta ve kontrol sanılmaktadır aynı zamanda evlerde bulunan kamera sistemi ile evin güvenliğini ve çocuğunuzun hareketlerini izleyebilirsiniz.

Akıllı ev sistemleri üzerine bu konuda sizlere hizmet vermekte ve tamamen müşteriye özel çözümler sunarak sizlere bu konuda yardımcı olmaktayız. Gelişen teknoloji ile kablosuz akıllı ev sistemleri de halihazırdaki evlere kurulmakta ve çok daha kolay kontrol edilebilir otomasyon sistemi sunulmaktadır. Sizlerde bu konuda evlerinizde herhangi bir tadilat ve tamirat işlemi gerekmeden akıllı ev sistemi yaptırabilir ve kablosuz akıllı ev sisteminin keyfini sürebilirsiniz televizyon lamba ve diğer elektrikli bütün cihazların uzaktan kontrol edebilir olması ve aynı zamanda mobil uygulamalar ile yerinizden kalkmadan bütün cihazlarınızın kontrolünü tek bir kumandadan sağlayabilirsiniz. Evinize takılacak olan çeşitli sensörler vasıtası ile çok farklı bilgileri işleyerek sistem üzerinden çok rahat kontrol edilmesi sağlanmaktadır. Örneğin evinizin çatısına takılacak olan hava durumu sensörü ile hem evinizin ısısını, hem bahçe sulama sistemlerinizi hem de jaluzi perdelerinizin sensörden gelen bilgilere göre durumları ayarlanmakta ve olası herhangi bir durumda da kontrol yine sizde olmaktadır.

Yıllardır güvenilir hizmet veren akıllı ev sistemlerinde öncü firmalardan olan Çankaya da akıllı ev konusunda sizlere hizmet veriyoruz. En kolay ve hızlı çözümleri sunarak sizlerinde akıllı ev sistemleri konusunda keyfinizi sürmenizi ve evinize artık bir tık kadar uzakta olduğunuzu hatırlatmak isteriz. Profesyonel çözümler ile sizlere özel proje çözümleri sunarak eviniz, daireniz ve villanız için kolayca sistemleri entegre işlemleri sağlamaktayız.