Çayyolu Akıllı Ev Sistemleri

ileadmin

Çayyolu Akıllı Ev Sistemleri

Çayyolu Akıllı ev sistemleri sizlere yaşantınızın daha kolay bir hale gelmesi konusunda gelişen teknolojiler ve teknolojik cihazlar ile hizmet vermekte ve oturduğunuz yerden bütün cihazların kontrolünüzü sağlamakta sizlere hizmet vermektedir. Aynı zamanda bu konuda gelişen teknolojik cihazlar ile daha kolay kontrol sağlamaktadır. Bu konuda örnek verecek olursak evinizin çatısında bulunan hava durumu sensörü ile birçok özellik sizlere sunulmaktadır.

Evinizin çatısında bulunan hava durumu sensörü ile bahçe sulama sistemlerinde yağmur ve neme göre ayarlayarak ve sulama zamanı belirleyerek kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu hava sensörü ile yeryüzü ve perdelerin izin yönünü güneş yönüne göre ayarlayarak evinize ışığın fazla girmesini sağlayabilirsiniz. Bunun dışında camlarınızı otomatik açılır kapanır bir cam ise bu konuda hava durumu sensörü ile rüzgarın şiddetine göre otomatik olarak camlarınızı kapatılması sağlanmaktadır.

Ankara akıllı ev sistemleri sizleri bütün yaşamımızı kolaylaştıracak teknolojik hizmetler sunmakta ve adeta müşterilerinin memleketin sağlamaktadır. Çayyolu Akıllı ev sizlere müstakil ev projeleri de villa projelerinde dubleks ev projesinde ve bina projelerinde akıllı hizmeti vermektedir. Eğer siz de evinizde tadilat ve tamirat işlemi olmadan akıllı ev sistemi yaptırmak istiyorsanız, yeni çıkan kablosuz akıllı ev sistemi olarak sunulan teknolojik cihazlardan faydalanabilirsiniz. Mevcut anahtarlarınızı ve otomasyon sisteminin kullanılması ile anahtarlarının arkasına takılacak ufak bir kablosuz modül ile sizleri bu kontrolü sağlaması daha basit bir hale gelmektedir. Ayrıca bu konuda güvenlik hizmeti verilmekte ve evinizin daha güvenli bir yaşam sürdürmenin için kolaylık sağlamaktadır.
Çayyolu Akıllı ev sistemleri sizlere tasarruf, konfor, kolaylık ve rahatlık sunmaktadır. Evinizde bulanan tv kontrolü, aydınlatma kontrolü, kombi kontrolü, perde ve panjur kontrolü, iklimlendirme kontrolü ve diğer evinizden bulanan bütün cihazların kontrolü sağlanmaktadır. Ayrıca evlerinizde görüntülü konuşma, sesli komut sistemi ile kontrol sistemleriniz kontrol edilmektedir. Ayrıca çeşitli senaryolar ile sizlere kolaylık sağlamak için tatil modu, gece modu, sinema keyfi, evden çıkış ve eve giriş senaryoları çeşitli senaryolar yapılarak sizlere daha kolay ve hızlı bir mod ile sizlere evinizde yaşam keyfi yaşatmaktadır.