Hakkımızda

Alanında uzman ekibimiz ile Ankara Akıllı Ev Sistemleri uzun yıllardır sizleri gelişen teknolojik ürünleri ile tanıştırmaya devam etmekte ve hayatınız daha kolay ve pratik bir şekilde sürdürmeniz de sizlere yardımcı olmaktadır. Sunduğumuz akıllı ev sistemleri teknoloji, enerji, verimlilik ve kullanılabilirlik alanında çeşitli hizmetleri ve faaliyetleri aktarmak ve devamlı olarak müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarımızı sunmaktayız. Hayatınız kolaylaştıracak teknolojiler ile sizleri buluşturarak günlük yaşantınız da zaman kaybetmeden ve teknolojinin imkanlarından faydalanarak sizlere hizmet vermekteyiz. Şirketimiz kurulduğundan bugüne yüzlerce mutlu müşteri ile birlikte olmanın gururunu yaşarken yeni müşteriler ile ailemizi hızla büyütmeye devam ediyoruz.

Ankara akıllı ev sistemleri, sizlerinde hayatınızı daha da kolaylaştırmak için teknolojinin sunmuş olduğu akıllı ev sistemi çözümleriyle kalmayarak sizlere daha yenilikçi, daha akıllı, kolay uygulanabilir ve daha hızlı ulaşılabilir bir sistem geliştirme ve bunların kullanım kolaylığını sağlamaktayız. 2006 yılında bu yana AR-GE faaliyetleri gerçekleştirmek için Ankara Akıllı Ev Sistemleri, yenilikçi bakış açısı ve sektörde öncü markalar arasında yerini almıştır.

Gelişen teknoloji ile Ankara Akıllı Ev Sistemleri, kısa zaman içerisinde tamamen müşteri odaklı çalışma faaliyetleri sürdürmekle ve aynı zamanda mobil uyumlu cihazlar ve bunun yanında da  ses ile kontrol edilebilir çeşitli sensörler geliştirme ve yine mobil uyumlu çalışan cihazlar ile entegrasyon sağlayan coğrafi konum belirleme, Apple Watch Uygulaması akıllı saat uygulamaları ile birlikte birçok mobil cihazla uyumlu akıllı ev kontrol yazılımları,  programlanabilir dokunmatik ekran, parmak izi, damar tanıma sistemleri gibi alanlarda da diğer firmalar arasında fark yaratan çeşitli yazılım ve donanımlarını bünyesine katarak daha da büyüyen bir teknoloji firması haline gelmiştir.

Ankara Akıllı Ev Sistemleri, ETS5 yazılım ve donanımlarını kullanarak Avrupa Standartlarını uygulamak ve dünya lider firmaları olan ABB ve EAE standartlarına göre uzman markaların ürüne çözümlerini yapmış olduğu entegrasyonlar ile artık daha karmaşık sistemleri kolay hale getirerek müşterilerinin kompleks ihtiyaçlarını bile karşılayabilmektedir. Çok daha fazla gelişmiş bir entegrasyon kabiliyeti ve artık nesnelerin interneti – iOT  kavramına da göz ardı etmeden evler de bulunan bütün dijital cihazların uyumlu hale getirilmesi ve  birbiri ile haberleşerek kontrol edilmesi konusunda da evlerdeki dijital olanakları arttırmak ve ürünlerin birbiriyle haberleşmesini sağlamaktadır. Çok farklı markaların da kablolu/kablosuz entegrasyonlar sistemlerini kurmak ve geliştirmeye yönelik çalışmalar devam ederken kullanıcıların hayatlarını daha kolay, konforlu, güvenli ve tasarruflu bir hale getirmeyi hedeflemektedir.

Uzmanlaşmış kadrosu ile hizmet vermeye devam eden Ankara Akıllı Ev Sistemleri çeşitli yazılımı çözümleri ile  müşterilerine uzaktan kontrol sağlayan cihazların ile yaşamlarını daha kolaylaştırma ve kullanıcılarının zevklerine uygun daha pratik çözümler üreterek tüm müşterilerine 7 – 24 kaliteli hizmet vermenin keyfini büyük mutlulukla paylaşmaktayız.

Ankara Akıllı Ev Sistemleri ve Otomasyon sistemlerinin artık bir lüks olmaktan daha ziyade artık günümüz gereksinimlerini olmaya başladığı, artık enerji verimliliği ve kolay kullanım sağlayan ürünler ile kullanıcıların ve müşterilerimizin memnuniyeti sağlanmaktadır.