Hizmetlerimiz

Akıllı ev satın almayı beklemeyin. Evinizi akıllı hale getirin!

A wood and white kitchen
A concrete designed bathroom
White colored bedroom

Evinizdeki tüm aydınlatma sistemlerini tek bir uygulamadan veya sesli komut ile yönetin. Işık şiddeti ayarından renk ayarına, size özel tasarlanmış senaryolar ile dilerseniz sinema ışık sistemi, dilerseniz uyku için mükemmel ambians, dilerseniz hareket ile aydınlanın!

Evinizin güvenliği artık iki dudağınızın arasında... Akıllı kamera sistemi ile evinizi 24 saat gözleyin veya size ve evinize özel olarak geliştirdiğimiz güvenlik sistemi ile evinizde sizden habersiz kuş uçmasın! Su gaz ve duman sızıntılarında eviniz anında size haber versin.

Enerjinizi verimli kullanın... Ankara Akıllı Ev sistemleri sayesinde doğalgaz, elektrik ve su giderlerinizde %30' a varan oranlarda enerji tasarrufu sağlayın. Eviniz kullanılmayı gerektirmeyen ışıkları sizin için otomatik kapatsın, oda sıcaklıklarını otomatik ayarlasın.

An outside look on wooden garage
A villa from the outside
A sunny living room with large windows

Gün ışığından faydalanmak için perdeleriniz belirli saatlerde otomatik açılsın. Eski televizyonunuzu, klimanızı ve kızılötesi kumanda ile çalışan her cihazı akıllı kumanda sistemi ile yönetin. Tüm bunları bir dokunuş veya sesinizle yapın...

Sizin ihtiyacınıza ve evinizin mimari özelliklerine göre size özel senaryolar hayatınızı kolaylaştırsın... Camı açtığınızda klimanızın çalışması dursun. Sinema moduna geç komutu verdiğinizde salon ışıklarınız ve ses sisteminiz gerekli ambiansı sağlasın.

Akıllı cihazlarınızın tümünün kurulumunu güvenli bir şekilde yapıp tek bir uygulamaya bağlayalım. İster Android, Ios cep telefonunuzdan Google Home ile, ister Google Asistan sesli komut sistemi ile tüm akıllı cihazlarınızı dilediğiniz gibi yönetin.

Hayalindeki evi tasarla.

Bize neler yapmak istediğini şimdi anlat!

© 2020 Ankara Akıllı Ev. Tüm hakları saklıdır

  • facebook
  • twitter
  • youtube