Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı ev otomasyonu son yıllarda teknolojinin getirmiş olduğu en önemli projelerden birisidir. Yapılan sistemler ile insanlara rahatlık ve kolaylık sağlayabilecek bir sistemdir. Ankara akıllı ev sistemleri sizlere evinizde konforu ve rahatlığı sunarken diğer yandan da enerji tasarrufu sağlayan sistemler ile entegre edilen ve her zaman kontrolünü sağlayacağınız akıllı sistemleri sunmaktadır. Akıllı evlerde en çok kullanılan sistemlerden bir tanesi olan aydınlatma otomasyonu akıllı ev sistemlerinde olmazsa olmaz sistemler arasında yer almakta ve enerji tasarrufu için gerekli olan bütün kolaylıklar sizin için sağlanmaktadır.

Aydınlatma

Aydınlatma otomasyonu akıllı evlerinizde sizler için kullanılan enerjinin azaltılmasını sağlarken, diğer yandan da kullanıcılarına çok daha fazla konfor ve rahatlığı sağlamaktadır. Aydınlatma sistemleri evin her yerinde yer aldığından ve en fazla ihtiyaç duyulan sistemlerden bir tanesi olmaktadır. Uzaktan aydınlatma otomasyonu kontrol sistemleri ilk başta kullanıcıların konfor ve rahatlıkla yönelik olarak düşünülmekte sistemde daha çok konutlarda, restoranlarda,  lüks otelde kullanılmak üzere çeşitli enerji tasarrufu sağlayan sistemler ile entegre edilerek çalışmaktadır. Son yıllarda popüler alan aydınlatma otomasyonu sistemleri arasında stadyum otomasyonu ve stadyum aydınlatma kontrol sistemleri, kamu kurum ve kuruluşlarında otomasyon ve aydınlatma sistemleri kullanılmaktadır.

En temelinde yer alan aydınlatma otomasyon sistemi enerjinin kontrol edilmesi ve aslında gösteriş ve zerafetide ortaya koymaktadır. Akıllı ev sistemleri aydınlatma otomasyonları, lamba kontrol sistemleri, perde kontrol sistemleri, çeşitli restoran ve otel otomasyon sistemlerini sizlere sunarak enerji verimliliği ve enerji tasarrufu adına gerekli olan kontrolleri sağlamaktadır. Ayrıca ev, otel, ticari binalar, stadyum, kamu kurumları ve sosyal tesisler için sizlere gerekli çalışmaları alanında uzman personelleri ile ücretsiz keşif yaparak sizlere en uygun ve en kaliteli sistemleri sunarak sizler de konforunuzu üst seviyelere taşımaktadır.

Ev Otomasyonu

Ev otomasyon sistemleri ve sizlere enerji  tasarruflu ürünleri sunarak her mekana uygun, kaliteli işçilik ile en az tadilat ve maliyet ile sizlere aydınlatma otomasyonu kontrol sistemlerini sunmaktadır. Artık günümüzde çok yaygın olan ve hemen hemen her yerde enerji tasarrufu ve teknolojik sistemlerinde olduğu alanlarda sizlerinde hayalleriniz taşıyacak ve enerji, ısıtma- soğutma, aydınlatma gibi kontrol edebilmeniz için sizlere kolaylık sağlayacak olan sistemleri sunuyoruz. Cihazlarınızı tek yerden kontrol edildiği ve sizlere adeta kolaylık sağlayan her zaman ve uzaktan kontrol sistemleri ile evlerinize sadece bir tık uzakta gibi ulaşma imkanlarını sunmaktadır.

Sizlere sunduğumuz hizmetler arasında yer alan sistemler sizlere güvenlik, konfor ve kolaylıklar sağlayarak evlerinizde daha keyifli vakit geçirmenizi sağlamak amacıyla sistemler kurulmaktadır. Yıllardır alanında uzman ve profesyonel ekip ile birlikte sizler konforunu ve keyfiniz için ev sistemleri, aydınlatma sistemleri, stadyum sistemleri, ofis sistemleri, bina sistemleri, okul sistemleri gibi konular da hizmet vermekteyiz.

Akıllı kontrol sistemleri

Ev sistemleri denilince bu alan adını yıllardır yenilikçi  ve araştırmacı ekibiyle birlikte yaklaşık 10 yıldır Türkiye genelinde hizmet veren ve akıllı bina teknolojileri için çeşitli ürün grupları geliştirerek eşsiz ürünler yaratma konusunda sizlerin de beğenisine sunarak çay yolu alanında uzman ekibiyle birlikte tasarımları sunmaktayız. 2008’den bu yana ev, ofis, stadyum, okul sistemleri yaparak adeta sizlerin yaşam alanlarınıza ufak dokunuşlar yaparak sizlere yenilikçi ürünler ve konforu bir ara sunarak sizlere hizmet vermekteyiz. Akıllı Ev Sisteminde sizlere verdiğimiz hizmetler arasında aşağıdaki konularda hizmet sunmaktayız.